Kdo jsme

BEST GUIDE OF (v překladu “nejlepší průvodce… po daném místě…”) je projekt pro cestovatele, kteří chtějí najít úplné a aktuální tipy a rady ke své cestě nebo dovolené. 

To, co byste týdny nebo měsíce komplikovaně vyhledávali na internetu, zjistíte u nás na konzultaci během hodiny.

Váš čas je vzácný a nikdo vám ho nevrátí. Na VIP konzultaci vám vymyslíme dovolenou snů, aby se každému účastníkovi   splnilo jeho přání.

V našich průvodcích do mobilu (v on-line nebo PDF verzi) najdete tipy a rady na cestování, připravené a vyzkoušené trasy pro cestování půjčeným autem, tipy na nádherné pláže, fascinující památky a úchvatné přírodní krásy. Nechybí ani atrakce a nápady pro rodiny s dětmi nebo cestovatele se speciálními zájmy. 

Všechny průvodce spolu se mnou pro vás napsali moji kolegové, kteří v dané zemi žijí a “znají ji jako své boty”. Kde jinde se poradit, než u člověka, který je místní?  

Průvodkyně po Kypru a autorka Best Guide Of

Radka Holešovská

Jako průvodkyně a delegátka jsem strávila na Kypru více než 20 let. Mám licenci kyperské turistické organizace pro Kypr. Mohu vás po ostrově provést ve třech jazycích (česky, anglicky nebo rusky).  Znám všechny oblasti a hotely ostrova. Umím poutavě vyprávět o všech místních památkách a atrakcích. Turisté jsou z mých výletů nadšeni.

Na Kypru mám spoustu přátel a známých. Ostrov miluju kvůli slunečnému  počasí, pohodovému stylu života a svobodnému pocitu, který vás na Kypru provází na každém kroku. 

Všimla jsem si, že většina lidí, kteří na Kypr přijedou, toho o ostrově moc neví, nebo má mylné informace z internetu. Zbytečně pak stráví spoustu drahocenného času svojí dovolené marným pátráním po krásných plážích, zajímavých místech a autentických tavernách. Na mnohá báječná místa se nikdy nedostanou, protože nevědí, kde je hledat.

Chci abyste si užili dovolenou od prvního momentu a vyhnuli se zbytečným zklamáním a turistickým pastem.

Ráda vám vše povím na VIP konzultaci před cestou na Kypr. Můžu pro vás také zařídit půjčení auta bez zálohy předem a kreditní karty. Mohu vás vzít na soukromý výlet po ostrově Kypr.

Nebo si pořiďte mého Průvodce po Kypru do mobilu. 

Co děláme

VIP Konzultace před cestou na Kypr, Severní Kypr a Rhodos

Přijďte se poradit s průvodcem, který svůj ostrov dobře zná, protože tam žije.

Chceme, abyste si pobyt užívali od prvního momentu.

Na konzultaci vám jeden z našich průvodců pomůže naplánovat vaši cestu a pobyt. Doporučí vám pěkný a ověřený hotel. Poradí, kdy tam přijet, aby počasí bylo slunečné, aby nepršelo a aby moře už bylo teplé na koupání. Vymyslí pro vás smysluplný a zábavný program zážitků a výletů a vy tak v místě navštívíte, uvidíte a zažijete to nejkrásnější a nejzajímavější.  

VIP Konzultaci s průvodcem si můžete domluvit tady. 

Průvodce do mobilu

Jsou pro ty, kdo rádi cestují svobodně a nezávisle. Obsahují užitečné rady co a jak před cestou. Jaký hotel si vybrat. Kdy je nejlepší počasí,  kde si půjčit auto, na co si dát pozor a čemu se vyhnout. V Průvodcích do mobilu najdete tipy na nejlepší, romantické nebo utajené pláže, překrásné památky, zajímavá místa a přírodní krásy. Navigace a mapy jsou samozřejmostí. Průvodce si snadno stáhnete do mobilu a můžete ho mít pořád při ruce. Průvodce se neustále aktualizují a doplňují. Nabídka Průvodců do mobilu je tady.

Se mnou spolupracují

Experti na řecký ostrov Rhodos

Adrien Bordrez a Morgane Duclaux

Na Rhodu najdete podobně slunečné počasi jako na Kypru. Patřil totiž Héliovi, řeckému bohu slunce. který si jej osobně vyzvedl z mořských hlubin. 

Průvodce Adrien je původem z Francie, ale už od dětství žije na Rhodu. Provází turisty  na výletech od roku 2011 a o svém ostrově ví úplně všechno. Jeho specializací je fascinující historie ostrova.  

Všechny své znalosti a zkušenosti vložil do Průvodce po Rhodu do mobilu. 

Jeho francouzská přítelkyně Morgane pracuje pro cestovní kancelář a umí vám poradit nejlepší oblast a hotel. Zároveň nejlíp ví, kde dobře nakoupit dárky a suvenýry. Zná všechny nejkrásnější pláže ostrova a je specialistkou na řeckou gastronomii a taverny. 

Specialistka na severní Kypr

Sirin Suha

Sirin je kyperská Turkyně ze severního Kypru. Je nadšenou průvodkyní už 20 let. Pro své turisty je umí zařídit prakticky cokoliv. Podílela se na mnoha knihách o Kypru jako konzultantka.

Napsala pro vás Průvodce po Severním Kypru do mobilu. 

Sdílejte

Copyright © 2022 Best Guide Of všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nesmí být kopírována bez písemného souhlasu. 

Tato stránka patří Radce Holešovské a projektu Best Guide Of.